Cap

Hakkımızda

kurumsal

Hakkımızda

 

15 yıldan bu yana kaliteli, memnuniyet odaklı çalışmalar sunan maskotuzmanı, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınız için bire bir hizmetler vermektedir. Maskot üretiminden imalatına hatta tadilatına kadar her alanda özenli ve titiz çalışmalar sunmaktayız. Talepleriniz doğrultusunda özel firma maskotlarından, dummy üretimlerine, kostüm ya da meyve maskotlarına kadar hayal ettiğiniz tüm kostüm karakterleri sunulmaktadır. Şişme maskot üretiminde alanında uzman çalışmaları ve yılların getirdiği tecrübesi ile tanıtımlarınızda farklı bir ambiyans elde edebilir. Çok ses getiren reklam çalışmalarına imzalar atabilirsiniz. Şişme maskot üretiminde hayal ettiğiniz tüm karakterlerin üretimleri yapılmaktadır. Bu şekilde tanıtımlarınız için tam da aradığınız gibi maskot seçimleri yapabilmeniz sağlanacaktır.

 

Pazarlama alanında marka kimliği oluşturabilmek adına reklamda kullanılan renklerin, ambalajların, ürün formuna ait olan işaretlerin bile mesajlarının dışa doğru bir şekilde vurması gereklidir. Üretici ve müşteri arasında kuvvetli bir bağ oluşturacak ve markaya bakış açısını çok daha etkin kılacak olan maskot kullanımları, özellikle markanız ile bütünleştiğinde tanıtımlarınız amacına ulaşmış olacaktır. Firma sahibimiz Ercan IŞIK sektör içerisindeki tecrübesini ve titiz çalışmalarını reklam kampanyalarınıza yansıtmakta ve etkin pazarlama stratejileri kurarak hedef kitleniz ile daha sıkı bir bağ elde etmeniz sağlanmaktadır. Kullandığınız maskotlar firmanın genel imajının parçaları olacaktır. Özellikle marka kimliğinin oluşmasında çok önemli görevler alabilirler. Markanız adına farkındalık oluşmasına sağlamalarının yanında kalıcılık oluşturmasını da sağlar.

 

Marka değerinin unutulmamasını sağlayan maskotlar doğru bir şekilde hazırlandığında pazarlama stratejilerinizin olmazsa olmazı olacaktır. Dünya genelinde de marka sermayesi alanında güçlü bir rekabet silahı olarak kullanılan maskotlar, firma ya da kulüp faaliyetlerinde kullanılabilir. Bu alanda uzman olan maskotuzmanı, firmanızın tanıtımında yeni bir çığır açmasını sağlayacaktır. Firmanızın tanıtımı için şişme maskot, dummy, kostüm, maskot gibi tüm ihtiyaçlarınızda firmamız etkin reklam çalışmalarınızın mimarı olacaktır. Maskot üretimi, kiralaması, tadilatı gibi hizmetlerimizin yanında animatör hizmetleri de sunmaktayız. Sektör içerisinde yılların tecrübesi ile profesyonel hale gelen çalışmalarımız eğlence dünyasında da aradığınız gösterilerin merkezi olmaktadır. Genel olarak reklam, tanıtım gibi tüm organizasyonlarınızda daha etkin ve farkındalık oluşmasını sağlayacak reklam kampanyalarına imzalat atmak için çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

"İş partnerlik talepleriniz için bize ulaşın"